خانه » زنگ تفریح » طنز » گلاب به روتوون; جزوتونو می دید؟

گلاب به روتوون; جزوتونو می دید؟

کمیک استریپ هایی با نام ” گلاب به روتوون” با نگاه طنز به نقد و بررسی معضلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و … پرداخته و رفتارها و عادت های نادرستِ جامعه را تصویر می نماید!
به گزارش گروه فرهنگی نوگل باغ، به نقل از فرهنگ نیوز  در این قسمت  از سری کمیک استریپ های “گلاب به روتوون” به موضوع  جزوه یابی پرداخته ایم! در قسمت های قبلی نیز به موضوع های بحران کم آبی، آنفولانزای سلفی، روش های بهتر برای دانشجو نماییدن، عصبانی نشوید و آلودگی هوا و  فوتبالیستیدگی پرداخته شد.
با پایان یافتن هر ترم تحصیلی تب و تاب گرفتن جزوه های درسی و نقل و انتقال و کپی گرفتن از دانشجوها در هر دانشگاهی به موضوع اصلی و روز تبدیل می شود که در این شماره سعی شده است نگاهی طنز آمیز به حواشی آن صورت گیرد.

درباره شــهریاری

من معّلــم هستم آنچه خــود آموختم باسـخاوتمندی به تو می آموزم به تــو می آموزم الـف ایمان را تا که روحت با آن نور صیقل یابد به تو می آمــوزم که چطور عشق را در دل خود ضرب کنی و سپس برهـمگان تقسیمش و چطور نامساویــها را به تساوی بکشی به تو می آموزم لحظه های گذران هستی چه بهایی دارند هر زمان گلبرگی از عمر منو تو به زمین می افتد پس بیا بوی خوش خـوبی را به همه هدیه کنیم نــوگلم ... فررنــدم ... ای سراپا همه شوق ای سـراپا همه شور ... تو بخواه ... تو بپـرس تا که تـعریف کنم بی نهایت ها را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *