خانه » اخبار » خبر های روز دنیا » برداشت ۲۳ میلیون ریالی غیر مجاز از حساب همکار در گرگان

برداشت ۲۳ میلیون ریالی غیر مجاز از حساب همکار در گرگان

به گزارش گروه خبری نوگل باغ ؛ رییس پلیس فتا گلستان از دستگیری فردی که اقدام به برداشت ۲۳ میلیون ریال به صورت غیر مجاز از همکار خود کرده بود خبر داد.سرهنگ “حبیب الله رجبلی” در تشریح این خبر گفت: پیرو شکایت شهروندی مبنی بر برداشت های غیر مجاز اینترنتی از حساب وی به مبلغ ۲۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال، موضوع ضمن تشکیل پرونده قضایی در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.bank-card

رییس پلیس فتا گلستان افزود: با انجام تحقیقات فنی و تخصصی محرز گردید که غالب برداشت های صورت گرفته در قالب خرید شارژ تلفن همراه صورت گرفته و در ادامه متهم که یک از همکاران شاکی بود، شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ رجبلی در ادامه اظهار داشت: در تحقیقات تکمیلی از شاکی و متهم مشخص گردید، شاکی بدلیل آشنا نبودن با اینترنت و چگونگی استفاده از آن اطلاعات حساب خود را جهت ثبت نام و واریز شهریه دانشگاه فرزند خود در اختیار همکار خود قرار داده بود که وی در ادامه با سوءاستفاده از اعتماد و غفلت شاکی و اخذ اطلاعات حساب در یک فرصت مناسب اقدام به برداشت اینترنتی غیر مجاز کرده بود.
رئیس پلیس فتا گلستان در پایان از شهروندان خواست تا در حفظ و نگهداری اطلاعات حساب خود دقت لازم را داشته باشند و در صورت قرار دادن آن در اختیار افراد دیگر در مواقع ضروری، نسبت به تغییر رمز آن تسریع نمایند.

درباره شــهریاری

من معّلــم هستم آنچه خــود آموختم باسـخاوتمندی به تو می آموزم به تــو می آموزم الـف ایمان را تا که روحت با آن نور صیقل یابد به تو می آمــوزم که چطور عشق را در دل خود ضرب کنی و سپس برهـمگان تقسیمش و چطور نامساویــها را به تساوی بکشی به تو می آموزم لحظه های گذران هستی چه بهایی دارند هر زمان گلبرگی از عمر منو تو به زمین می افتد پس بیا بوی خوش خـوبی را به همه هدیه کنیم نــوگلم ... فررنــدم ... ای سراپا همه شوق ای سـراپا همه شور ... تو بخواه ... تو بپـرس تا که تـعریف کنم بی نهایت ها را ...

مطلب پیشنهادی

ثبت نام پیش شماره های ۰۹۰۱ ایرانسل olr.irancell.ir

به گزارش گروه IT نوگل باغ ،  به نقل از وب سایت ایرانسل ؛ پس ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *