خانه » دانـش آموز » اخبار دانـش آموز » ۴ تیر تاریخ آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و فرهنگ

۴ تیر تاریخ آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و فرهنگ

به گزارش گروه خبری نوگل باغ به نقل از مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت : تاریخ آزمون تکمیل ظرفیت دبیرستان‌های نمونه دولتی و فرهنگ  چهارم تیر است .

اسفندیار چهاربند در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران با اعلام این خبر گفت : ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت دبیرستان‌های فرهنگ نمونه دولتی تهران از ۳.۱۷ آغاز شده است و تا ۳.۲۷ ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: ثبت نام این گروه از متقاضیان در محل دبیرستان فرهنگ یا نمونه دولتی مورد تقاضای داوطلب با تکمیل فرم تقاضانامه و ارائه مدارک لازم انجام می‌شود.

چهاربند با اشاره به اینکه این آزمون در تاریخ ۹۳/۰۴/۰۴ ساعت ۹ صبح درمحل دبیرستان‌های مورد تقاضا برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: آزمون تکمیل ظرفیت در پایه‌های دوم، سوم و چهارم در دبیرستان‌های فرهنگ برای رشته ادبیات و علوم انسانی و در نمونه دولتی برای رشته‌های علوم تجربی، ریاضی فیزیک و علوم انسانی با توجه به رشته‌های دایر در مدارس نمونه دولتی، برگزار خواهد شد.

درباره شــهریاری

من معّلــم هستم آنچه خــود آموختم باسـخاوتمندی به تو می آموزم به تــو می آموزم الـف ایمان را تا که روحت با آن نور صیقل یابد به تو می آمــوزم که چطور عشق را در دل خود ضرب کنی و سپس برهـمگان تقسیمش و چطور نامساویــها را به تساوی بکشی به تو می آموزم لحظه های گذران هستی چه بهایی دارند هر زمان گلبرگی از عمر منو تو به زمین می افتد پس بیا بوی خوش خـوبی را به همه هدیه کنیم نــوگلم ... فررنــدم ... ای سراپا همه شوق ای سـراپا همه شور ... تو بخواه ... تو بپـرس تا که تـعریف کنم بی نهایت ها را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *