خانه » اخبار » اخبار آموزش و پرورش » نرخ بیمه طلایی فرهنگیان ۲۵ هزار ریال افزایش یافت

نرخ بیمه طلایی فرهنگیان ۲۵ هزار ریال افزایش یافت

به گزارش گروه خبری نوگل باغ ؛ معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران گفت : نرخ بیمه طلایی فرهنگیان با افزایش ۲۵ هزار ریالی از ۲۳۵ هزار به ۲۶۰ هزار ریال افزایش یافته است .

محمد تقی عباسپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : مقرر شد همانند سال گذشته فقط ۵۰ درصد از این مبلغ از حقوق همکاران کسر و ۵۰ درصد سهم دولت نیز پس از تأمین اعتبار لازم در هر ماه به استان ها ابلاغ شود.

وی با اشاره به اهمیت حوزه تعاون و فعالیت های امور رفاهی بویژه بیمه طلایی و نحوه قرارداد با شرکت بیمه آتیه سازان حافظ ، گفت : نیروهای قراردادی هم در صورت تقاضا می توانند همانند دیگر کارکنان رسمی و پیمانی از خدمات بیمه طلایی بهره مند شوند تا دولت نیز حق السهم آنان را به استان ها ابلاغ کند.

معاون آموزش و پرورش مازندران درباره افرادی که پیشتر از بیمه طلایی انصراف دادند ، گفت : این دسته از همکاران هم با دریافت بخشنامه از طریق مدیران مدارس و مطالعه دقیق آن می توانند تقاضای عضویت مجدد خود را ارائه دهند.

وی فرصت ثبت نام متقاضیان جدید و افراد انصرافی را تا ۱۵ تیر ماه سال جاری اعلام کرد و افزود : همکاران شاغل جانباز همانند سال های گذشته اطلاعات بیمه ای خود و افراد تحت تکفلشان را به شرکت آتیه سازان حافظ ارسال کنند تا صد در صد مبلغ حق بیمه آنان از طریق دولت برای ادارات کل آموزش و پرورش استان تامین اعتبار شود.

بیمه طلایی فرهنگیان پیش از این با بیمه ایران بود ولی امسال به بیمه آتیه سازان حافظ سپرده شده است

درباره شــهریاری

من معّلــم هستم آنچه خــود آموختم باسـخاوتمندی به تو می آموزم به تــو می آموزم الـف ایمان را تا که روحت با آن نور صیقل یابد به تو می آمــوزم که چطور عشق را در دل خود ضرب کنی و سپس برهـمگان تقسیمش و چطور نامساویــها را به تساوی بکشی به تو می آموزم لحظه های گذران هستی چه بهایی دارند هر زمان گلبرگی از عمر منو تو به زمین می افتد پس بیا بوی خوش خـوبی را به همه هدیه کنیم نــوگلم ... فررنــدم ... ای سراپا همه شوق ای سـراپا همه شور ... تو بخواه ... تو بپـرس تا که تـعریف کنم بی نهایت ها را ...

مطلب پیشنهادی

پیشنهاد نمایندگان برای ممنوعیت واگذاری مدارس دولتی به بخش خصوصی در لایحه بودجه ۹۴

به گزارش گروه خبری نوگل باغ : عضو هیأت‌ رئیسه مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *